Psikolog Olalım, Olm(ı)yanları Olduralım

Efendim biraz ironi ile derdimizi anlatalım. Öncelikle ülkemizi küçümsemeyelim. İyi olduğumuz noktalar da var. Mesela şu gün itibari ile ülkemizin yarısı artık ruh sağlığı uzmanı oldu. Her kişiye bir psikolog düşüyor.

Yaşam koçları, hipnozcular, aile danışmanları, bilinçaltı temizlikçileri, bilinçüstü his yüklemecileri, kişisel gelişimcileri, bioenerji uzmanları, EFT’cileri, beyin formatçıları, enneagram analistleri, spiritüel danışmanları, kuantum sıçramacıları ile çok şükür ülkemizdeki 18 yaş üstü nüfusun yarısı uzmanlığını aldı.

Yeter mi, yetmez. Hedefimiz herkesin uzman olması. Henüz bu şanslı yüzde ellinin içinde değilseniz ne duruyorsunuz? 2 saatlik kursla en geç iki gün için de siz de aramıza katılabilirsiniz. Üstelik online ve katılmak da zorunlu değil (!). Katılmadan nasıl oluyor diye merak etmeyin, oluyor işte.

Aman karşı çıkanlara aldanmayın. Size “Hayııırrr, herkesi psikolog yapmak büyük güçlerin planıdır, arkasında Bill Gates ve Elon Musk vardır, bunlar Ameriga’nın oyunudur” diyeceklerdir amma onları dinlemeyin efendim.

Ne zamanki psikolog oranımız % 100’e ulaşır o zaman ülkemiz dünyanın en huzurlu ülkesi olacaktır inşaaAllahhh.

Alicenap devletimiz tüm denetleme mekanizmalarını kaldırarak overlokçu gibi hizmeti ayağımıza getirmiştir. Harem otogarında, havalimanlarında Uzmanlık Alma Bankosu’na giderek Pfizer Uzmantek ve Pisikologvac tarafından gönderilen sertifikaları minik bir ücretle kimliğinizi bile göstermeden alabilir ertesi gün seanslara başlayabilirsiniz.

Ülkemize hayırlı olsun, Almanya bizi kıskansın.

Gelecekten Haberler

Psikolog olmak istemeyen vatandaşlar kolluk kuvvetleri tarafından zorla 1 saatlik kursa tabi tutulup, belgelerini alıp bilinçaltı temizliğine başladılar

Ekipler 2300’lük rakımda 80 yaşındaki Hatice Nine’ye ulaşarak yaşam koçu belgesini verdiler. “N’olacak yavrum bu yaştan sonra” dese de ninemiz yüzündeki mutluluğu gizleyemedi.

Aylinsu Hanım doğmamış çocuğuna enerji uzmanı sertifikası almak istedi, verilmeyince mahkemeye itiraz etti. Hakim “Doğmamış çocuğa don biçilmez” dese de karar yüksek mahkeme tarafından bozuldu. Enerjisu doğmadan belgesine ulaştı